стильний дизайн квартири

На що звернути увагу під час ремонту квартири

Надихніться та розпочніть проект ремонту в новобудові своєї мрії за допомогою наших експертних порад. Дізнайтеся, на що звернути увагу під час ремонту квартири, починаючи від складання кошторису та планування і закінчуючи дизайном і вибором матеріалів. Дозвольте нам допомогти вам створити красиве, унікальне життя

Якщо ви не знаєте, з чого розпочати ремонт квартири в стані від забудовника, варто скористатися нашими порадами https://www.youtube.com/@VolodymyrChernysh/

Початок ремонту квартири

В якому порядку потрібно робити ремонт квартири?

Ремонт квартир під ключ більшість із нас виконують один раз у житті. Отже, ми поспішаємо створювати затишок у своїй довгоочікуваній купленій квартирі. Іноді ми можемо допомагати друзям, дітям, пофарбувати щось на дачі. Але головний ремонт з нуля – один. Звідси і брак досвіду, гостре бажання золотих канделябрів та мармурових підлог при середньому сімейному доході.

Важливим питанням є те, на що звернути увагу під час ремонту і якого ефекту ми зрештою хочемо досягти. Усі скаржаться, що калькуляція зростає як на дріжджах. Ключ до успішного та швидкого завершення будівництва квартири буде добре спланувати усі дії.

Ми говоримо “ламінат”, але побачивши паркетну дошку приходимо до висновку “адже, я цього вартий”. Тим більше що різниця всього-то гривень 500, які легко перетворюються на 17000, якщо врахувати весь метраж.
сучасний інтер'єр квартири

На що звернути увагу під час ремонту квартири в новобудові

Приклад із практики. Одна клієнтка так закохалася в італійський кухонний гарнітур зі столу та чотирьох стільців, що готова була віддати за нього майже 3000 доларів. Додамо преміальну лінійку побутової техніки та отримуємо бюджет на 30% більше запланованого. Ситуація, що склалася, її звичайно здивувала, адже важко і не звично тримати всі різниці в вартості в голові.

  1.  Як розрахувати витрати на ремонт та оздоблення квартири.
  2.  Як самостійно оформити квартиру та розставити меблі.
  3.  Не забудьте діяти у правильному порядку.
  4.  Контракт із ремонтною бригадою дуже важливий.
  5.  Погодити з обраною компанією остаточну ціну за послуги.

Люди, які роблять ремонт під ключ мають мало досвіду фінансового планування. Їм важко правильно оцінити чернові та приховані роботи. І ось “купивши пральну машину трохи дорожче” призводить до відсутності відпустки у всієї родини протягом року. Пам’ятайте, що трохи дорожче на кількох позиціях виходить у велику різницю загалом.

Укладаємо теплу підлогу у новій квартирі

Що потрібно для ремонту квартири

Порада. Визначте, що вам важливо, десятирічна мрія про каміні чи закінчити ремонт через 3-5 місяців. І у бюджеті відштовхуйтеся від цього. Пам’ятайте, що техніку можна замінити, підлога – складніша. Зокрема, бригада remontov.kiev.ua зробить обробку, використавши натуральні матеріали.

Всі ми хочемо зробити ремонт квартири дешевше: знайти робітників, постачальників та всесвіт на предмет знижки. Але, для досягнення ефективного результату, міцних стін та надійної проводки потрібно бути дуже послідовним. Дуже сумно спостерігати за економією на плитковому клеї при покупці змішувача за 500 доларів.

НІКОЛИ не заощаджуйте на чорнових, прихованих роботах: сантехніка, електрика, стяжка та штукатурка стін. Невдало прокладений кабель у стіні, дешеві труби – це не можна полагодити, можна тільки переробити разом з рештою ремонту. З оздоблювальними матеріалами: плитка, шпалери, підлога, ситуація аналогічна.

Якщо немає грошей на все, що подобається, купуйте спершу те, що важко замінити (плитка, підлога, фасади кухні, вікна, проводка та інші приховані роботи). Стіни завжди можна пофарбувати в білий колір та поклеїти необхідні шпалери через рік.

Нерозуміння системи ціноутворення призводить до того, що хочеться краще. Особливо того, про що раніше не замислювалися: карнизи для штор та аксесуари для ванної кімнати. Нам здається, що ми знаємо, на що звернути увагу при ремонті квартири і на чому хочемо економити. Ми ж багато років збирали на цю квартиру і мріяли про кожен її сантиметр. інтер'єр ванної кімнати

Поради ремонту квартир

Підійдіть до питання по-дорослому: вирішіть на сімейній раді, що вам важливо. Якщо ви багато готуєте та проводите сімейні та дружні вечері – вітальня та кухня мають бути на висоті. Зручна та функціональна техніка, багато посадкових місць та простору для приготування.

Живете один – можна обійтися гарним баром та облаштуванням приватних зон.

Стиль мислення виконроба призведе до того, що у вас буде все, що вам потрібно. Пріоритетом буде як багатофункціональний, так і естетичний інтер’єр. Оздоблювальні матеріали, наявність гарних предметів – тут вибір у кожного свій.

  • Пам’ятайте, що кошторис є лише попереднім розрахунком та варто підготувати більше грошей на 10%.
  • Шукайте натхнення на веб-сайтах, блогах, газетах або програмах дизайну інтер’єру.
  • Вишукуйте акції, знижки, перевіряйте ціни у різних магазинах.
  • Найкраще ремонтувати навесні, влітку або ранньої осені через більш тривалі дні.
  • Щоб ремонт виконати спокійно, пошукайте виконроба за кілька місяців до запланованої дати.

Подивіться як живете зараз, на що ви ДІЙСНО звертаєте увагу, чим користуєтеся. І кілька простих кроків, на що звернути увагу під час ремонту квартири для комплексної роботи. Дизайн квартири

Цікаві ідеї на що звернути увагу під час ремонту

Складіть список того, чим займаєтеся щодня/щомісяця/раз на рік. Віддавайте пріоритет щоденному життю. Але, якщо кілька разів на рік до вас у гості приїжджають родичі, добре передбачити окремий куточок.

Якщо є час та натхнення – складіть домашнє планування (сніданок, вечеря, робота вдома, сімейні та любовні ігри). Так ви зрозумієте, де забуто розетку, де має сенс повісити поличку, а де звільнити прохід для дитячих іграшок.

Перелік того, про що мріяли займатися, але весь час не було місця (йога/читання/заняття шиттям та інше). Практичність і раціоналізм значимі, але не можна все життя наступати власної мрії на горло. Пам’ятайте про важливі бажання кожного члена сім’ї. Поєднайте списки.

В ідеалі середня ціна ремонту квартири за квадратний метр в інтернеті дозволить добре прорахувати кожен етап робіт. Так ви отримаєте наочний кошторис. І вам буде простіше зрозуміти від чого можна відмовитися, що об’єднати, а що додати.
Дизайн квартири

Наша команда ефективно проведе ремонт, зберігаючи при цьому найвищі стандарти якості. Вибирайте перевірену компанію за рекомендацією. Сотні виконаних замовлень та хороші відгуки, які Ви знайдете в Інтернеті, кажуть самі за себе.

Замовляйте якісний ремонт квартири у Києві прямо зараз: 066 84 89 212 Володимир.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.