Дизайн интерьера в сером цвете

Ремонт квартири для здачі в оренду

Ремонт квартири для здачі в оренду часто є необхідністю, коли закінчується договір з попередніми орендарями, і приміщення повертається на ринок. Грамотно виконані роботи сприяють підвищенню привабливості приміщення, отже, і вартості оренди.

Звичайно, є квартири, які теоретично не вимагають ремонту, але якби ми жили там самі, ми зняли б всі шпалери і штукатурку в перший день. Давайте пам’ятати, що люди, які хочуть жити в ній, дивляться не лише на вартість оренди, а й на комфорт проживання в цій нерухомості.

Интерьер квартиры для сдачи в аренду

Сучасний ремонт квартири для здачі в оренду

Комплексний ремонт під здачу залежить як від технічного стану житлоплощі, так і від рівня внутрішнього оздоблення, яку власник очікує після закінчення проекту.

Тому варто вкласти хоча б 30000 – 50000 гривень у необхідний мінімум для оновлення квартири. Буде більше охочих і ціна буде підвищена на 10% – 15%. Про що ви повинні подбати насамперед і які квартири мають попит для оренди?

Орендарям необхідно мати своє комфортне місце. Одна справа, квартира для студента, який проживає в однокімнатній квартирі. Інший варіант, для сім’ї з дитиною у двокімнатній квартирі. Крім того, пам’ятайте, що меблі краще мати лише у необхідній кількості.

Насамперед, перевірка всіх інженерних установок. Якщо вони старі або виготовлені з не дуже хороших матеріалів, їх необхідно замінити.

Завдяки цьому ми знизимо можливість виникнення різних типів коротких замикань або поломки обладнання. Якщо установки хорошому стані, варто зосередитися на стінах. Ніхто не хотів би жити серед обдертих шпалер чи дефектів у штукатурці.

Ще одна порада, щоб подумати про ремонт кухні та ванної кімнати. Не приховуватимемо, що естетика цих кімнат може сильно вплинути на оцінку квартири орендодавцем. Бувають ситуації, коли переплачувати не варто. Не приховуватимемо, що оздоблення квартири під здачу має залежати від стандартних параметрів.

Дизайн квартири для здачі в оренду

Крім того, під час ремонту квартири краще керуватися не власним смаком, а класикою. Нарешті, пам’ятайте, що не ми житимемо там, тому простір необхідно зробити універсальним та відкритим для нового орендаря.

Це стосується вибору меблів чи кольору стін. Останній буде найпозитивнішим, найчистішим і класичнішим стилем у будь-якій ситуації. Крім того, білу стіну легко освіжити. Те саме стосується і меблів.

Дизайнерський ремонт квартири під здачу
Інвестиції у квартиру, яку ми хочемо здати, зовсім нелегкі. З одного боку, ми хочемо, щоб це не поглинало надто багато грошей. Але, ми повинні пам’ятати, що потенційні наймачі хочуть винаймати хорошу квартиру. Причому не обов’язково за найнижчою ціною. У зв’язку з тим, що ми вкладаємо більше коштів, ми можемо розраховувати більш високу вартість оренди.

Вам понадобится хороший план и вдохновение, которые создадут интерьер мечты. Независимо от объема работ, главное решить, выполнить ремонт квартиры для сдачи в аренду своими руками или поручить специалистам.

Просто пам’ятайте, що дизайнерські послуги – це додаткові витрати. То що, можливо, варто показати свою творчість? Рішення за вами.

Интерьер квартиры студии для сдачи в аренду

Ремонт в новобудові для здачі в оренду

Вже на першому етапі розгляньте, який стиль оформлення інтер’єру у новобудові підійде краще та буде комфортним. Нова квартира має бути оазою, в яку кожен повертається з нетерпінням після напруженого дня.

Середня вартість ремонту квартири на первинному ринку площею 60 м2 сягає 230 000 гривень!

 1. Наприклад, роботи з укладання плитки стартують від 390 гривень.
 2. Звичайно, не забувайте про додаткові витрати, пов’язані з затиранням швів і підрізуванням під 45 градусів з ґрунтовкою стін.
 3. Дерев’яна підлога в кімнаті або на кухні – це елегантне, природне та непідвладне часу рішення.
 4. Укладання паркетної дошки на підкладку від 215 грн. м2.
 5. Гламурною композицією в кімнатах будуть натяжні стелі, які добре виглядають в невеликих квартирах.
 6. Зокрема, натяжна стеля ціна за м2 із роботою близько 450 гривень.
 7. Почніть аналіз того, що вам потрібно.
 8. Складіть список матеріалів.

Точні витрати, звичайно, залежатимуть від виконаної роботи, а також від якості матеріалів, що використовуються. Що ж, якщо ви плануєте відремонтувати квартиру за низькою ціною, тоді ви по можливості шукатимете економію.

Ідеальна квартира для здачі в оренду

Однак, якщо ви хочете насолоджуватися оновленням протягом багатьох років, вам не слід економити на матеріалах. Що не означає, купувати найдорожчі штукатурки та фарби. Будь-який сантехнік підкаже, чому не можна економити на сантехніці. Просто шукайте заощадження з розумом.

 • Бригада remontov.kiev.ua допоможе охопити етап планування оздоблювальних робіт під ключ:
 • Подумайте скільки грошей ви можете витратити на ремонт для квартирантів.
 • Встановити пріоритети та попередньо оцінити роботи для виконання.
 • Необхідно перевірити всю сантехніку, труби центрального опалення та замінити за потреби.
Також зважте на той факт, що навіть якщо вам підрахували кошторис, все одно доведеться додати 10% на так звані непередбачені витрати.

Независимо от того, планируете ли Вы только косметический ремонт для сдачи квартиры, мы поможем правильно спланировать всю работу. Прежде всего, Вам будет представлен хороший дизайн-проект и действительно интересные, оригинальные идеи для обновления интерьера.

Ми скоротимо витрати на модний ремонт квартири для оренди в стилі мінімалізм.

Замовляйте оригінальний інтер’єр, про який Ви мрієте: 066 84 89 212.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.