Комплексний ремонт квартир

Ви шукаєте ремонтну компанію, яка виконує комплексний ремонт квартир у Києві за конкурентоспроможною ціною? Тоді ви прийшли на правильну адресу. Приймаючи рішення скористатися нашими послугами, ви можете розраховувати на своєчасність, надійність та творчий підхід.

Наша компанія пропонує комплексні послуги в галузі дизайну та оздоблення всіх стилів інтер’єрів під ключ. Наш багаторічний досвід дозволяє нам виконувати навіть найскладніші замовлення повністю адаптовані до очікувань клієнта.

Ми гарантуємо, що наші майстри зможуть втілити у життя будь-який незвичайний елемент проекту.

Комплексний ремонт квартир Київ

Якщо ви хочете добре себе почувати у своїй квартирі, вона має бути функціональною, а дизайн адаптований до ваших індивідуальних уподобань та способу життя. Тільки тоді, відпочиваючи на дивані чи попиваючи каву на балконі, ми знаємо, що знаходимося вдома. Відео виконаних замовлень можна знайти за посиланням https://youtu.be/0UuaOmnDidU

Ми не тільки спроектуємо та виконаємо комплексний ремонт квартири в новобудові, але й спеціально для вас виготовимо якісні меблі на замовлення. У ремонті ми використовуємо досвід наших дизайнерів та технологів, які беруть участь у меблевих виставках.

Після зведення перегородок настав час провести електромонтаж у будинку, визначитися з розетками та електричними контактами, які будуть корисні в сім’ї. До речі, ми також прокладаємо кабелі сигналізації, Інтернету та телебачення.

Паралельно з прокладанням електричних кабелів ми організуємо сантехнічні роботи. На цьому етапі нам також потрібно вирішити, де замовник хоче мати раковину, ванну або душ у санвузлі, а також раковину та посудомийну машину. Таким чином, ми уникнемо проблем, пов’язаних з додатковою прокладкою труб водопроводу та каналізації.

Крім меблів, ми також виготовляємо всі інші нестандартні вироби. Такі як: скло, архітектурні бетонні та кам’яні елементи, а також металеві та дерев’яні сходи.
Дизайн квартири

Чому варто співпрацювати з Remontov.kiev.ua

У нас багаторічний досвід комплексного оздоблення та дизайну інтер’єрів маленьких та великих квартир. Для нас професійне та комплексне внутрішнє оздоблення означає виконання інтер’єру під ключ.

Ми 100% гарантуємо виконання робіт нашими будівельниками, дотримуючись найвищих стандартів, на основі заздалегідь встановленої та обумовленої в контракті розміру винагороди.

Середня вартість ремонту квартири – від 4500 грн. м2
Ми забезпечуємо повний комплекс виконання всіх заходів, включаючи зокрема закупівлю та постачання будматеріалів.

Рішення про співпрацю з remontov.kiev.ua означає:

  • Економія часу (ми беремо на себе всі зобов’язання щодо доставки матеріалів та координації робіт).
  • Зокрема, повний контроль за бюджетом на основі договору.
  • Ми гарантуємо повну фіксовану оцінку готового ремонту під ключ.
  • Відповідальність усі роботи.
  • Своєчасне завершення роботи.

Поєднуємо дизайн з функціональністю квартири

Пропонуючи послуги з ремонту квартир, ми підходимо до кожного замовлення з старанністю та увагою, забезпечуючи найвищу якість житла. На кожному етапі ви можете надати додаткову інформацію, поділитися своїми пропозиціями та стежити за ходом виконаної роботи.

Вам потрібна професійна консультація архітектора? Ми допоможемо визначитись із вибором будматеріалів. Запропонуємо перевірені рішення та розвіємо сумніви, пов’язані з внутрішнім оздобленням під ключ.

Ви можете зв’язатися з нами за телефоном 093 457 22 26 або електронною поштою remontov.kiev.ua@gmail.com

Запрошуємо до співпраці!

Координуючи роботу наших надійних фахівців, закуповуючи необхідні для ремонту матеріали та логістику, ми знімемо з ваших плечей тягар ремонту!