Капітальний ремонт квартири у старому будинку

Капітальний ремонт квартири у старому будинку в центрі Києва дозволив створити комфортний загальний простір. Проект стосується внутрішнього облаштування квартири у старому будинку приблизно 1910 року. Ця гарна квартира з високими стелями складається з двох просторих кімнат, невеликого холу та дуже маленької кухні з вітальнею.

Головним дизайнерським завданням було створення функціонального планування квартири, що дозволяє зберегти якнайбільше загального простору молодої сім’ї. З іншого боку, важливим аспектом було збереження характеру квартири 20 століття.

Дизайн квартири

Дизайн 2-х кімнатної квартири в старому будинку

Основні поради по ремонту квартири полягали в тому, щоб організувати функціональне планування інтер’єру та створити для будинку великий спільний простір, подібний до французьких будинків, де дуже важливо проводити час із сім’єю. Для цього квартира поділена на дві частини: вітальню та спальню.

Завдяки цьому кімнати, в яких члени сім’ї проводять час разом, такі як вітальня, кухня та творча кімната, отримали величезний відкритий простір і більше світла. Спальня та ванна кімната знаходяться на протилежному боці квартири та зроблені приватнішими.

З цією метою до функціонального планування квартири було внесено сміливі зміни. Головна спальня була перенесена, щоб максимально збільшити вітальню, їдальню та кухню.

Щоб зберегти та підкреслити старий характер будинку у центрі Києва, інтер’єр був оформлений у світлих тонах та керамічною плиткою на підлозі під соснову деревину. На відміну від нейтрального зовнішнього вигляду квартири, у великому холі було спроектовано декоративну цеглу.

капитальний ремонт квартири

Капітальний ремонт старої квартири

Цей новий елемент стає дуже характерним у просторі квартири і надає йому свіжого та сучасного вигляду. У будинках є місткі комори, а з боку вітальні вона перетворюється на кухню, увінчану кухонним островом. На сталевому карнизі запроектовано місце для горщиків з кучерявими рослинами, як кульмінація сучасної композиції з блоків.

Дизайн-проект та ремонт квартири у старому будинку передбачав багато шафок та нестандартних приміщень. Прямо із зони вітальні можна вийти на красиву терасу, яка простягається по всій довжині вітальні і красиво її освітлює. Крім того, у квартирі є характерний для цього забудови художній залізний балкон.

Повна зміна планування квартири та позначення безкомпромісних функціональних зон дозволила створити комфортний загальний простір.

Були виявлені, збережені оригінальні деталі цегляних стін та ліпнина. Збільшений відкритий та світлий простір служить тлом для сучасної інтерпретації стилю ар-деко. Синтез нового зі старим – унікальна архітектурна деталь, що представлена в інтер’єрі квартири.

Дивіться відео огляд квартир з виконробом і підписуйтесь на Ютуб https://www.youtube.com/c/OBZORKVARTIRSPRORABOM/

Що входить в капітальний ремонт квартири

Ми працюємо на ринку Києва вже дуже давно і можемо похвалитися безліччю виконаних проектів. Ми підходимо до кожного замовлення з повною віддачею, виконуючи послуги надійно, швидко та вчасно.

Завдяки нашим знанням та досвіду ми можемо братися за замовлення різної складності: від найпростіших до складних проектів, що потребують дуже спеціалізованого підходу.

Перед початком роботи ми консультуємо клієнтів у виборі оптимального рішення як з погляду естетики, так і з погляду фінансів. Після завершення проекту ми прибираємо за собою та залишаємо простір в ідеальному порядку.

Ми запрошуємо вас ознайомитися з нашою повною пропозицією та зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою.

Скільки коштує капітальний ремонт квартири

Роздумуєте про капітальний ремонт квартири? Якщо так, то важливо знати середню ціну м2 під ключ. Якісний ремонт може коштувати дорого, але в довгостроковій перспективі він також може стати чудовою інвестицією.

У нашій компанії Remontov.kiev.ua ми пропонуємо середні ціни за м2 під ключ на всі види ремонту квартир. Ми розуміємо, що кожен має різні потреби та бюджети, коли мова заходить про ремонт, і ми прагнемо надавати якісні послуги за конкурентними цінами.

Ціна ремонту квартири під ключ 093 457 22 26
Завдяки нашим знанням і досвідом у сфері ремонту ви можете бути впевнені, що ваш проект буде завершено вчасно та в рамках бюджету.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.