Кухня студия

Що краще вибрати: новобудова чи вторинний ринок

Питання, що краще новобудова чи вторинний ринок і де буде дешевше зробити ремонт? Квартири на первинному ринку привабливі тим, що побудовані за сучасними технологіями, з ліфтом та паркінгом, часто обгороджені та охороняються. З іншого боку, квартири з вторинного ринку спокушають ціною та інфраструктурою навколо будинку.

Новобудова чи вторинний ринок: плюси та мінуси

При виборі квартири важлива поверховість, наявність балкона, близькість до зупинки або дитячого садка та все інше, що впливає на ваш комфорт проживання. Оскільки ви вже знаєте, чого очікуєте від майбутньої квартири, варто прочитати відгуки на форумах.

Відео ремонт квартир виділять переваги, та вкажуть основні оздоблювальні роботи https://www.youtube.com/@VolodymyrChernysh

Квартиру в старому будинку можна знайти за нижчими цінами, аніж нерухомість від забудовників. Якщо ви вирішите купити квартиру на вторинному ринку, вам буде простіше домовитися про її ціну з власником і в результаті заплатити ще менше. Але, Ви повинні переглядати вздовж і впоперек, зверху вниз, коли купуєте хрущовку або дев’ятиповерхівку 60-х – 70-х років.

Наприклад, старі квартири, бувають мебльовані – так що ви можете жити у своїх метрах одразу після підписання нотаріального акту. У разі новобудов на первинному ринку до ціни приміщення необхідно додати вартість обробки.

Якщо квартира 2000-х знаходиться в хорошому стані, іноді достатньо освіжити стіни і комфортно жити довгі роки. Це величезна економія часу та грошей.

Що краще новобудова чи вторинний ринок

Що краще новобудова чи вторинний ринок

У будь-якому випадку новобудова чи вторинний ринок повинен мати розвинену інфраструктуру біля будинку. Наприклад, магазини, овочі, ясла, дитячий садок, школа, поліклініка, трамваї та автобуси. Ви можете вийти з дому практично в шльопанцях, щоб відправитися за покупками або піти в дитячий садок за своєю дитиною. Важливо, що старі мікрорайони вже сформувалися та забудувалися, і нічого у цьому плані не зміниться.

Ви шукаєте людину, яка допоможе вам організувати ремонт квартири? Хочете проконсультуватися з дизайну інтер’єру і вам потрібен професіонал з досвідом? Наша співпраця гарантує, що простір буде спланований з урахуванням не лише естетики, а й насамперед функціональності.

Дізнавшись поради ремонту від замовників, які купили новобудову від забудовника чи вбиту квартиру, ми виконуємо зміни планування стін, електрики та сантехніки. Потім ми плануємо заздалегідь, де будуть стояти меблі та як буде облаштовано санвузол. Час та гроші – велика мотивація подумати про внесення змін задовго до оздоблювальних робіт.

Що краще новобудова чи вторинний ринок

Як зробити дешевий та якісний ремонт?

Найкращим рішенням є комплексний ремонт квартири з авторським наглядом, що забезпечує повне знання будівельного ринку. Наша компанія remontov.kiev.ua тримає бюджет під контролем і знімає клопіт за реалізацію з плечей замовників.

Традиційно вторинне житло є популярною темою для дизайну ванної кімнати. Особливо у старих, часто потребують ремонту, багатоквартирних будинках. Надання цієї інформації допоможе краще оцінити вартість проекту.

Ніщо не полегшує співпрацю із самого початку, ніж показати, про що проект. Надзвичайно корисні всі технічні плани від забудовника, у тому числі із зазначенням електричних точок, сантехніки та радіаторів.

Крім плану квартири корисно показати фото з інтер’єрами, що сподобалися. Це допоможе нам визначити ваші очікування щодо декору.

Сподіваюся, що ознайомившись із перевагами та недоліками квартир б/в, і від забудовника, вам буде набагато простіше ухвалити рішення про свої м2.

Наш виконроб чи дизайнер інтер’єру допоможе Вам на етапі ремонту квартири. Зокрема, підкаже які проблеми чи недоліки він бачить. Такий погляд «з боку» дуже важливий, коли йдеться про емоції та чималі гроші.

Сучасний ремонт під ключ Київ 093 457 22 26
Самостійний ремонт окупається, але якщо у вас є навички, терпіння і час, необхідні для таких завдань. В іншому випадку варто шукати будівельну бригаду. Середня ціна ремонту квартири за квадратний метр залежить від якості обраних нами матеріалів, міста, в якому ми живемо та площі приміщення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.