ванна кімната

Сучасний дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати, незалежно від розмірів, що облаштовується повинен враховувати всі аспекти, пов’язані з естетикою, ергономікою і функціональністю. Розташування меблів та сантехніки – душ, раковина, ванна – тут відіграватиме ключову роль. Облаштування санвузла повинне відповідати стилю інтер’єру будинку чи квартири. Як облаштувати маленьку ванну, щоб вона була функціональною та красивою?

Інтер’єр ванної кімнати з душовою кабіною

Це єдина кімната в будинку, де ми можемо розслабитися, зберігши 100% усамітнення. Пестити себе довгим купанням, безсумнівно, приємніше, якщо воно відбувається в красивій обстановці. Так що давайте подбаємо не тільки про ароматні набори косметики, але й зовнішній вигляд інтер’єру.

Дизайн ванної кімнати – це процес, в якому важлива не лише функціональність, а й висока естетика інтер’єру, що відповідає баченню господарів. Спеціалізовані проекти ванних кімнат враховують як технічні, так і будівельні, монтажні та декоративні питання.

Компанія Remontov.kiev.ua працює у Києві комплексно. Підбираємо відповідні матеріали, обладнання та сантехніку.

Ми пропонуємо до вашої уваги відео ремонт квартир https://www.youtube.com/@VolodymyrChernysh у новобудовах Києва.

дизайн ванної

Сучасний дизайн ванної кімнати

Наші унікальні та сучасні проекти ванних кімнат відомі насамперед тим, що вони сміливо дотримуються світових тенденцій та оптимально адаптовані до форми та висоти приміщення. Ми також оформляємо невеликі інтер’єри, роблячи їх більш оптично. Для цього ми вміло маневруємо кольором, використовуваними оздоблювальними матеріалами,

В одній кімнаті мають поміститися меблі з місткими ящиками для зберігання речей, пральна машина, сушарка для білизни і ванна з душем. При облаштуванні маленької ванної кімнати слід враховувати, що не залишиться місця для непотрібних елементів.

Сучасні дизайни ванних кімнат площею близько 4 м2, використовуються приглушені тони на основі світлих відтінків сірого, бежевого та білого, які є гарною базою для сучасного облаштування. Цікавою альтернативою традиційній ванні є душова кабіна.

Модний дизайн ванної кімнати

Перш ніж визначитися з розміщенням сантехніки та меблів, варто звернутися за допомогою до дизайнера інтер’єрів, який порадить, як функціонально облаштувати ванну кімнату, щоб вона зберегла свою функцію і була красиво оформлена.

Облаштування ванної кімнати у новобудові дає трохи більше свободи, коли йдеться про стиль. Може бути як окрема ванна – що впливає на естетику, так і душ або подвійна раковина. Велике прямокутне дзеркало і скляні шпалери зроблять ванну простору навіть при великій кількості меблів для ванної.

Простора ванна кімната – ідеальне місце для вирішення у вигляді душової кабіни, приємна для очей зміна, що є альтернативою традиційному душу.. Тонка, скляна перегородка, що відокремлює душову від ванної, не обмежує простір, практично непомітна, вона є елементом декору.

Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною повинен враховувати правильне розташування функціональних полиць для косметики та іншого обладнання.

інтер'єр ванної кімнати

Альтернативний підхід до ремонту санвузлів

Як спроектувати ванну так, щоб вона була одночасно функціональною, ергономічною і стилістично цілісною? Насамперед слід враховувати розмір площі облаштування. Чим менша ванна кімната, тим складніше її облаштувати.

Маленька ванна кімната з душовою кабіною – місце для вбудованих меблів в які може поміститися пральна машина. Тут може стати в нагоді професійна допомога дизайнера інтер’єрів, який допоможе зробити точні розрахунки та виміри.

Ми створимо для вас унікальний дизайн ванної кімнати, враховуючи специфіку інтер’єру, естетику і всі переваги домашнього СПА.

Сайт Remontov.kiev.ua надає безкоштовні професійні консультації на кожному етапі співпраці. Допомагаємо у виборі практичних рішень, підбираємо потрібні кольори, матеріали, фактуру та комплектацію. Вибираючи запропонований дизайн ванної кімнати з туалетом ви можете розраховувати на повний професіоналізм, компетентність та розуміння.

Ідеї дизайну ванної відео

Плитка для ванної кімнати: дизайн

Ми створюємо ергономічні інтер’єри з характером і душею, що ідеально вписуються в загальний стиль. Ми враховуємо ваші естетичні уподобання. Ми не покладаємося на жодні шаблони, тому кожен ремонт ванної кімнати унікальний.

Практична сантехніка відіграє сьогодні декоративну роль. З цієї причини правильний вибір умивальника, унітазу, душової кабіни або сантехніки певного кольору дуже впливає на загальний стиль інтер’єру.

Все більшої популярності набувають великі ванні кімнати у новобудовах, в яких можливе оформлення навіть окремих, стилістично різних частин: жіночої та чоловічої. Сучасні планування в нових будинках включають місце для душової з розслаблюючим тропічним душем, а також велику ванну з функцією джакузі, або довгу стільницю з двома раковинами. У ванних кімнатах також дуже важливо ергономічно спланувати поверхню і знайти місце для зберігання. 

ремонт ванної кімнати

Як облаштувати ванну кімнату

Ванні кімнати – це місця не лише практичні, а й сфера умиротворення, спокою, релаксації та відпочинку. Наше унікальне облаштування ванної кімнати у Києві враховує всі ці потреби і завжди дозволяє створити заспокійливий та романтичний настрій.

  • Наша сфера – сучасний та унікальний дизайн ванної кімнати.
  • Ми орієнтуємось на вміле створення контрастів.
  • Ми граємо зі стилями та створюємо їх унікальне злиття.
  • У дизайні ванних кімнат ми професійно поєднуємо індустріальний, модерністський та скандинавський клімат.

Ще одним елементом, якому ми приділяємо пильну увагу, є дизайнерські радіатори, які дивують яскравими кольорами та стилем та є важливою прикрасою кожної ванної кімнати. Насамперед, ми цінуємо нестандартні інтер’єри.

ванна з душовою кабіною

Як зробити ванну кімнату недорого

Ми із задоволенням використовуємо дерев’яні, кам’яні та цегляні елементи, а також екологічні матеріали, що користуються попитом. Ми дбаємо про затишні та теплі простори.

Для шанувальників строгих ічоловічих нтер’єрів ми, звичайно ж, створимо більш прохолодну та сучасну ванну кімнату. Що стосується приватних ванних кімнат, ми рекомендуємо інвесторам приймати більш особисті та екстравагантні ідеї. 

Якщо вам потрібен професійний та незвичайний дизайн ванної кімнати у Києві, зв’яжіться з нами та домовтеся про зустріч!

Сердечно запрошуємо до співпраці 093 457 22 26.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.