Плитка в квартире

Сучасний дизайн та ремонт квартир

Сучасний дизайн та ремонт квартир буде реалізовано з великою увагою, від планування до покупки будівельних матеріалів. Співпраця з нами гарантує унікальний дизайн-проект інтер’єру. Довіривши нам ремонт під ключ, ви можете бути впевнені у високій якості оздоблювальних робіт.

Ті, хто планує ремонт у квартирі, і хочуть, щоб вона була не тільки функціональною, а й естетичною, просто довіртеся нам і насолоджуйтесь вражаючим кінцевим результатом!

Сучасний дизайн та ремонт квартир у Києві

Дизайн інтер’єру – це форма мистецтва, що постійно розвивається, і сучасні колірні палітри є критично важливим елементом у досягненні стильного, позачасового вигляду. За допомогою сучасних колірних тенденцій домовласники можуть швидко перетворити свої квартири на красиві та привабливі місця.

Від приглушених пастельних до яскравих коштовних тонів, є так багато варіантів на вибір, які перетворять будь-яку кімнату від нудної до дизайнерського шику.

Під час зустрічей із клієнтом, бригадир представляє витрати, пов’язані з ремонтом та використаними будматеріалами. Замовник сам визначає, які матеріали підходять за вартістю

Наші фахівці займуться замовленням та транспортуванням будівельних матеріалів, необхідних для ремонтних робіт.

Кожна вартість на ремонт квартири розраховується виходячи із ціни за квадратний метр площі. Перед тим, як приступити до внутрішньої обробки, ми зустрічаємося з клієнтом на об’єкті, щоб обговорити роботи, та завмер кімнат.

Дизайнерський ремонт квартири за доступною ціною

Усі наші ремонти дуже ретельно підготовлені. Чесно кажучи, я багато разів чув заяви різних замовників про те, що вони не бачили більш сумлінного ставлення до роботи.

Дизайн-проект містить точно продуману інформацію про розташування інженерних елементів конструкції, електричних та водопровідних компонентів.

Безкоштовні консультації, також включають всі питання стосовно процесу дизайну інтер’єру. Ми використовуємо екологічні матеріали для декоративного оздоблення і навіть самої обстановки.

  1. Технічний нагляд на всіх етапах ремонту.
  2. Привабливі ціни на будматеріали.
  3. Остаточна ціна кошторису не змінюється.
  4. Екологічно чисті чернові та оздоблювальні матеріали.
  5. Дотримання термінів, зазначених у договорі.

Для комплексного оформлення замовлення ми включаємо в ескіз креслення меблів за розміром. Використання наборів, створених для конкретної квартири, означає, що ми підкреслюємо їх переваги та усуваємо недоліки. Це особливо важливо у невеликих квартирах.

Современный дизайн и ремонт квартир

Все, що ви можете собі уявити, можна зробити, тому я вважаю, що дизайн квартири, який я створюю, може бути відображенням вашої особистості та мрії. Сучасна та непідвладна часу елегантність – це головний напрямок нашої компанії. Для нас характерна тепла та затишна атмосфера, ніжні кольори та матеріали найвищої якості. Незвичайні поєднання та композиції надають інтер’єру класу та елегантності, а кольори сірого, теплого бежевого, дерева та дзеркал, роблять інтер’єр вишуканим. 

Переваги роботи з нашою бригадою

Наші фахівці з повагою ставляться до потреб та переваг власників, як у функціональній, так і в естетичній частині проекту. Комплексний супровід – від консультації до внутрішнього оздоблення квартири.

Ми адаптуємось до вимог наших клієнтів, пропонуючи рішення у своєму улюбленому стилі. У наших діях панує різноманітність та креативність. У той же час, створюючи модний дизайн інтер’єру та втілюючи його в життя, ми пропонуємо кращі рішення з точки зору функціональності.

Ми рекомендуємо нашим клієнтам, серед іншого скандинавський, англійський, еклектичний, індустріальний, мінімалізм, лофт та багато інших образів. Дизайнерський ремонт квартир – це наше натхнення та мотивація до європейської якості послуг.

Поетапна оплата виконаних робіт

Для роботодавця ми підготували пропозицію недорогих стандартів обробки квартир, ескізів кімнат, типових планів, які мають бути узгоджені.

  • Середня вартість ремонту квартири.
  • Косметичний від 2900 грн. м2.
  • Комплексний від 5900 грн. м2.
  • Дизайнерський ремонт від 8300 гривень за квадратний метр по підлозі.
Наші дизайнери інтер’єрів пропонують сучасний дизайн та ремонт квартир під ключ: кафе, офісів, кабінетів лікарів та стоматологів, салонів краси та перукарень.

У своїй роботі ми зважаємо на думку клієнта, вислуховуємо цікаві ідеї для ремонту з повагою. Тому ви можете бути впевнені, що, скориставшись нашими послугами, ви залишитеся задоволені співпрацею з нами.

Будь ласка, зв’яжіться з нами – ми обов’язково порозуміємося!

Консультації по телефону 093 457 22 26 – 066 84 89 212

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.