Дизайн комнаты

Як знайти хорошого дизайнера інтер’єру

Де знайти гарного дизайнера інтер’єру у Києві? На що звертати увагу під час перегляду пропозицій? Як провести первинну співбесіду з дизайнером? Давайте розберемося!

Вибір відповідного дизайнера – справжнє завдання Подумайте, чи користувався хтось із ваших друзів останнім часом послугами виконроба? Огляд ремонту квартир у Києві https://www.youtube.com/c/OBZORKVARTIRSPRORABOM

Індивідуальний підхід до кожної квартири, а також практичні та естетичні рішення – ось основні принципи, якими ми керуємось при створенні проектів.

Де знайти хорошого дизайнера інтер’єру

Подумайте, як ви уявляєте послуги дизайнера інтер’єру в новобудові своєї мрії. Погортайте журнали з дизайну інтер’єру, виберіть рішення, що сподобалися. Можливо, знайомі запропонують вам когось перевіреного та гідного за рекомендацією.

Послуги з ремонту квартир 093 457 22 26
Звичайно, найбільше інформації ви знайдете в Інтернеті. Наприклад, на сайті remontov.kiev.ua відгуки. Шукайте дискусійні форуми, дивіться блоги, сайти присвячені дизайну інтер’єрів. На що варто звернути увагу?
Опинившись на сайті архітектора, який вам цікавий, зверніть увагу на коментарі, чи публікує він фотографії та технічний проект квартир.

Звичайно, у фотографіях немає нічого поганого, але коли вони складають все портфоліо архітектора, ви повинні враховувати, чи не вистачає досвіду роботи з замовником. Під час створення візуалізацій дизайнер може дозволити собі практично все. Однак насправді все інакше.

Уважно перегляньте всі фото, відео готових ремонтів квартир. Вони схожі один на одного? Така схожість має нас зупинити. Це може означати дві речі. Або дизайнер має сильний, виразний стиль, який приваблює клієнтів або нав’язує свій стиль.

В обох випадках варто задуматись, чи підходить вам цей стиль. Ми маємо бути впевнені на 100%. Якщо тема, що повторюється, нам не підходить, варто пошукати далі.

Дизайн интерьера

Послуги архітектора недорого Київ

Ми вже знайшли кілька архітекторів, пропозиція яких нас влаштовує. Варто записатися на прийом до кількох, познайомитися з ними особисто та порівняти пропозиції.

Обов’язково візьміть із собою на зустріч план квартири. Підготуйте базу для натхнення, завантажте з інтернету фото інтер’єрів на власний смак. Скачайте на флешку та віддайте архітектору. Тоді йому буде легше з’ясувати, які ваші уподобання.

Також повідомте архітектору, які рішення вам потрібні, наприклад, відкрита кухня, кухонний острів або окрема вбиральня.

Хоч як банально звучить, але у відносинах з дизайнером інтер’єрів важлива «хімія». Якщо перша зустріч відбувається добре, це дуже хороший знак. Ваша співпраця, ймовірно, триватиме кілька місяців, тому така важлива угода. Ви ж не хочете «боротися» з дизайнером і боротися за кожну деталь?

Якщо дизайнер при першій зустрічі каже, що вміє «оформити інтер’єр у будь-якому стилі» або відразу в нього маса ідей для вашої квартири, не дивлячись на функціональні проекції, подумайте, чи правильна це людина.

  1. Архітектор повинен починати роботу не тільки з того, що дізнається про інтер’єри.
  2. Він повинен спробувати дізнатися про вашу особистість і спосіб життя, який ви ведете.
  3. Якщо ви самотні і не їсте вдома, вам не потрібна велика кухня.

Дизайн кухни в квартире

Як вибрати дизайнера інтер’єру які питання ставити?

Можливо, це ваша перша зустріч із дизайнером. Вам не потрібно знати все, не соромтеся, якщо ви чогось не розумієте. Дизайнера інтер’єрів наймають не щодня.

Пам’ятайте, що чесність – запорука успішної співпраці. Скажіть прямо, що у вас обмежений бюджет, що ви хочете, щоб ваша квартира виглядала такою, якою вона є.

Не бійтеся запитувати, в чому полягатиме робота дизайнера або в якому вигляді ви отримаєте проект. Чим більше речей ви проясніте спочатку, тим краще буде ваша співпраця.

Вартість товару або послуги професіоналів завжди найбільш привабливі по відношенню до якості. Особливо, якщо ви користуєтеся нашими знижками.

Дизайн та ремонт квартир у Києві 066 84 89 212
Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам найекономічніші та ергономічніші рішення. Успіх – це задоволення клієнта, який довірив нам дизайн найголовнішого приміщення – свого будинку.

Секрет нашого успіху — сучасні рішення, які точно відповідають вашим потребам та добре працюють у повсякденному використанні, а не лише у свята.

Вам потрібний хороший дизайнер для ремонту квартири?

Запрошую до співпраці 0934572226 Володимир.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.