Ремонт квартиры

Ремонт квартири взимку в новобудові без опалення

Мороз, Різдво, Новий рік, зимові свята… Чи можна робити ремонт квартири взимку або чекати весну? Зима у нас асоціюється з багатьма речами, але не з ремонтом квартири. Тим часом проведення ремонтних робіт у холодну пору року теж має свої переваги!

Ремонт квартири взимку – поради

Чи варто взагалі робити ремонт у квартирі взимку? Основна проблема – час висихання стін. Огляд ремонту квартири в новобудові https://www.youtube.com/@VolodymyrChernysh/

Взимку немає можливості відчиняти вікна. Відсутність правильної циркуляції повітря означає, що все сохне набагато довше, а вода накопичується усередині стін.

Багато в чому цю проблему вирішує центральне опалення або осушувачі повітря. Для більшості штукатурок мінімальна температура навколишнього середовища має становити +5 градусів. На думку фахівців, оптимальна температура у квартирі взимку має коливатися в межах 18-23 градусів.

Чому взимку ремонт дешевший?

Взимку однозначно простіше знайти професійну бригаду з ремонту квартир, бо навряд чи хтось наважиться робити ремонт у цей час. Ремонт квартири в зимовий період у оздоблювальних компаній проходить без зайвого поспіху. Це хороша новина, тому що професіонали без черги зазвичай працюють набагато краще.

Ще однією перевагою ремонту в зимовий період є приваблива акція на фарби, плитку та шпалери. Наприкінці року багато магазинів продають залишки своїх колекцій, звільняючи місце для свіжої пропозиції. При транспортуванні слід бути обережними – матеріали можуть змінювати свої властивості під впливом низьких температур.

Ще одна важлива причина, яка безперечно говорить на користь зимового ремонту – це нижчі ціни на будматеріали. Поза будівельним сезоном у магазинах діють різні акції та знижки. Приміром сказати, за бажання зекономити, вам варто пошукати будівельні матеріали взимку.

Чи можна робити ремонт зимою?

Прийнято вважати, що ремонтні роботи слід проводити лише навесні чи влітку. Плюси та мінуси зимового ремонту враховують нюанси. Перешкодами є низька температура та висока вологість повітря. Зокрема, коли справа доходить до ремонту, ви можете штукатурити квартиру у грудні, січні чи лютому.

Взимку температура значно падає, а вологість висока, яка сприяє ремонту приміщення. Тому саме під час оздоблювальних робіт у зимовий період слід пам’ятати про важливі моменти.

Як висушити стіни після штукатурки

Оптимальна температура для ремонту приміщення має бути на рівні від +15 до +23 градусів. Вона має бути постійною у всіх відремонтованих приміщеннях. Стіни слід сушити повільно та рівномірно. Точкове обігрів не рекомендується. Це може спричинити нерівномірне висихання матеріалу, зміну кольору та погану обробку.

  1. Вологість повітря має бути в межах від 50 до 55 відсотків.
  2. Під час ремонтних робіт може утворитись додаткова волога.
  3. Випаровування потрібно регулювати за допомогою промислових осушувачів повітря.
Особенности ремонта зимой
Важлива й вологість основи, на якій проводитимуться роботи. Її слід тримати лише на рівні 5%. Тоді можна бути впевненим, що проблем із довговічністю розміщеного матеріалу не виникне.

На що звернути увагу при ремонті зимою

Дуже важливо провітрювати приміщення (навіть за негативних температур на вулиці). Це допоможе нам підтримувати відповідну вологість повітря. Але, в той же час, ми не повинні забувати про температуру, щоб вона залишалася на одному рівні. Потрібно бути обережним, щоб штукатурка не змерзла.

Деякі матеріали, такі як фарби, клеї, штукатурки або лаки змінюють свої властивості під впливом температур. Не піддавайте такі матеріали тривалому впливу мінусових температур (під час транспортування чи зберігання).

Після перевезення дерев’яної підлоги або панелей у квартиру необхідно почекати з їх встановленням. За всіма правилами ці продукти повинні мати температуру навколишнього середовища. Іноді перед встановленням доводиться чекати до 5 днів.

Ремонт квартири взимку в будинку без опалення

Ремонт у новому будинку взимку під ключ можна проводити з урахуванням перерахованих вище моментів. Оздоблення та ремонт квартири не потрібно відкладати до літнього періоду. Вже взимку Ви зможете насолоджуватись новим дизайном інтер’єру.

ремонт квартиры начинаем с дизайнера

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.