Скандинавський стиль в інтер’єрі квартири

Скандинави вважаються фахівцями гарного стилю та смаку. Ми всі любимо скандинавський стиль в інтер’єрі квартири чи будинку за їхні меблі та аксесуари. Непохитна популярність скандинавського стилю має своє раціональне обґрунтування. Інтер’єри прямо з холодного клімату, але дружньої та затишної Півночі прості та функціональні. Приглушена палітра кольорів дозволяє швидко і акуратно змінити декор, використовуючи ті ж доповнення.

Що характеризує скандинавський інтер’єр? Які меблі та аксесуари найкраще підходять скандинавському інтер’єру?

Початок скандинавського стилю походить від 1930-х років саме тоді дизайнери зосередилися на міцності та зручності. Також у той час дизайнери вирішили, що гарний дизайн буде доступний кожному, незалежно від їхнього матеріального чи соціального статусу.
Як зробити ремонт квартири у скандинавському стилі?

Скандинавський стиль в інтер’єрі

Модний скандинавський стиль в інтер’єрі квартири

Скандинавський стиль – це насамперед девіз: менше означає більше. Не забуваймо, що данці доповнюють дивани етнічним текстилем. Це все буде з натуральних матеріалів, чітко та з користю.

 1. Скандинавський стиль розвивався одночасно у Швеції, Данії та Фінляндії.
 2. Кожна із цих країн збагатила його своїми характерними мотивами.
 3. Данський стиль — менш сирий і романтичніший, ніж шведський.
 4. Доповнення з більш складною формою із гнутої деревини та шкіри.
 5. Фінський стиль – дуже геометричний. Кутові форми.
 6. Чорний і графіт важливі поряд із білим тоном.
 7. Декоративний мотив – квітка маку.

Скандинавський стиль в інтер’єрі

Щоб досягти цього ефекту, ми виберемо помірні кольори для настінних аксесуарів. На підлозі найкраще підійде натуральне дерево чи панелі, що імітують дерев’яні дошки. Найчастіше зберігається їхній початковий відтінок, який буде пофарбований в сірий або білий колір.

Коли справа доходить до меблювання, у неї також має бути умиротворена гама. Північні відтінки: білого або димчастого орнаменту.
Популярний акцент сьогодні вітається в мінімізованій конфігурації окремих предметів. Тому меблі відрізняються ретельним виготовленням і простим фасадом.

Скандинавські стіни часто прикрашають простою графікою та постерами, а також геометричними мотивами тварин — вовка, кота і журавля.
Геометрія – завдяки своїй симетрії – дозволяє підтримувати гармонію та порядок в інтер’єрі.

Сучасний скандинавський стиль

Головне правило скандинавського стилю

У скандинавських країнах довгі зими, протягом яких усі не бачать сонця. Ось чому будинки були розташовані так, що в них переважали яскраві забарвлення, що відбивають сонячне світло. Завдяки цьому інтер’єр виглядає набагато затишніше та здається більше. Перефарбуйте стіни кремовим або м’яким сірим суцвіттям, та змініть на біле покриття дивана.

Чим більше світла у скандинавському стилі, тим краще. Наприклад, вікна без штор та фіранок. Однак, якщо ми не можемо обійтися без них, то слід вибрати моделі з легких, повітряних і частково прозорих матеріалів.

Усі типи кахлю мають лаконічні форми. У скандинавському інтер’єрі ви не знайдете брязкальця на перегородках. Це має бути зрозуміло, вільно та естетично.

Квартира в скандинавському стилі

Композиції в скандинавському стилі характеризуються обмеженою палітрою кольорів:

 1. Домінуючі білі аквареллю.
 2. Збагачений сірий та синій відтінок.
 3. Стіни в основному білі та дерев’яний гарнітур з пофарбованими підлогами.

Скандинавський стиль в інтер’єрі квартири – це натуральні елементи і тканини: дерева, льону, бавовни або вовни. Можуть з’явитись декоративні елементи, такі як вази або рами. Але, в дуже дизайнерському атрибуті і відносно невеликій кількості.

Інтер’єри в скандинавському стилі виглядають дуже красиво і привабливо, а крім того, вони надзвичайно функціональні. В основному додаються до них кілька модних обробок.

Одними з них є вибір декоративної штукатурки, яка забезпечить унікальні естетичні якості нашій кімнаті.

Сучасний скандинавський стиль

Ставка на перевірений мінімалізм

Ніщо так не виділяє скандинавський інтер’єр, як настінний розпис лісу. Ергономічні форми є справжнім символом Скандинавії. Авторський ремонт квартири надасть характеру, що неодмінно сподобається кожному гостю.

Прекрасні настінні фрески, які доповнять скандинавський декор будинку, це геометричні візерунки. Природні лінії чи фігури додадуть дуже архітектурний настрій інтер’єру. Ми матимемо цікавий ефект, вибравши настінний малюнок маленькими монохромними точками.

Є причина, через яку кухню називають серцем будинку: зазвичай під час їжі сім’я збирається за столом. Природні відтінки сірого будуть чудово виглядати і оптично збільшать простір.

Монохромні та приглушені кольори – типові для спальні – вони заспокоюють і допомагають вам заснути. Це не лише надасть їй шарму, а й зробить унікальною та неповторною композицію.

Скандинавський стиль в інтер’єрі квартири, буде красивішим, просторішим і оригінальнішим з тривимірними фотошпалери.

Якісний ремонт квартири у Скандинавському стилі

Дизайнер інтер’єру спланує та організує простір таким чином, щоб він був красивим та відповідав вимогам клієнта.

 1. Співпраця розпочинається з підписання договору сторонами.
 2. Бюджетний контроль за вибором будматеріалів, щоб їхня загальна вартість не перевищувала бюджет.
 3. Послуга надання клієнту контактів перевірених постачальників товарів.
 4. Бригадир займається замовленням чорнових матеріалів для замовника.
 5. Ми контролюємо доставку та занесення в квартиру.
 6. Безкоштовні консультації та пропозиції від фахівців.

Комплексний дизайн та ремонт квартири включає, серед іншого, демонтаж перегородок. Ми організуємо індивідуальний підбір меблів, освітлення та декорацій. Після завершення обробки, Ваша ванна кімната, кухня або вітальня виглядатимуть ефектно та стильно.

Сучасний скандинавський стиль

Замовити дизайнерський ремонт квартири 066 84 89 212
Пропозиції з дизайну інтер’єру можна побачити на сайті remontov.kiev.ua. Якщо Ви хочете, щоб інтер’єр був оформлений у цьому стилі, обов’язково зв’яжіться з нами по телефону.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ванна кімната

Сучасний дизайн ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати, незалежно від розмірів, що облаштовується повинен враховувати всі аспекти, пов’язані з естетикою, ергономікою і функціональністю. Розташування меблів та сантехніки […]